• ÇAĞRI MERKEZİ: 0262 320 0 320

İhtiyaçlarınız için en uygun sunucuyu seçiniz.

VDS

CPU
RAM
Disk Alanı
Aylık Trafik

39.99 TL/aylık

SİPARİŞ VER

GÜÇLÜ VE HIZLI SUNUCULAR

RAID 10 VE SSD DİSK YAPISI


Müşterilerimizin sanal sunucularından en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımları seçilmiştir.

Sanallaştırma sunucumuz 12 farklı SSD disk Raid10 ile birbirine bağlanarak çok ciddi bir işlem kapasite ulaşmaktadır.

Saniyede 500GB data transferini kaydetme kapasitesine sahip sunucumuzda sorgularınız çok hızlı çalışacak.

SİTELERİNİZİ ÜCRETSİZ TAŞIYORUZ


Sunucu hizmetimizi satın aldığınızda verilerinizi dert etmeyin.

Kalıp yedek almayı destekleyen sistemlerden sizin yerinize biz kayıpsız aktarıyoruz. Tüm mail hesaplarınız, dosyalarınız ve ayarlarınız kayıpsız bir şekilde yeni sunucunuza aktarılıyor.

Kalıp olarak yedekleri bulunmayan müşterilerimiz de dert etmesin, tüm imkanlarımız onlar içinde açık.

DONANIM GÜNCELLEME


Kapasite ihtiyacınıza göre dilediğiniz kadar kaynak ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz.

İşleriniz geliştiğinde kaynakları yükseltmek artık çok kolay. Sanal sunucu hizmeti size maksimum dinamiklik sunar. Yükseltme esnasında uzun süreli kesintiler yaşamazsınız.

HATLARDA 99,8% UPTIME GARANTİSİ


Özel kabinimizde ve kendimize ait hatta tüm müşterilerimiz rahat.

Yedekli enerji ve internet erişimi sayesinde kesintisiz hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Kendi kabinimizde, kendi sunucularımızda ve kendi paylaşımsız internet hattında size maksimum online süreyi sunuyoruz.

24/7 DESTEK


Mail üzerinden hızlı ve güvenilir destek hizmeti sunuyoruz.

Karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için destek taleplerinizi bekliyoruz. Sizin her zaman yanınızda olmak bizim için çok önemlidir. Her ne kadar en mükemmel hizmeti sunsakta karşılaşabileceğiniz sorunlar için desteğimiz hep yanınızda.

NELER YAPABİLİRSİNİZ

Alacağınız sanal sunucuya Windows ve Linux işletim sistemlerini 32bit veya 64bit olarak çalıştırabilirsiniz. Size özel kurulan sunucularda biz, sizin daha yüksek performans alabilmeniz için 64bit tercih ediyoruz.

Windows taban altında ön muhasebe uygulamalarınızı kurabilirsiniz. Yada iş takibi için kullandığınız her türlü uygulamaları yükleyebilirsiniz. Bu sayede siz nerdeyseniz işiniz de orada olacaktır.

Web portalları için ise Linux alt yapısı siz müşterilerimiz için özenle ayarlanmaktadır. Güvenliğiniz için eklentiler talepleriniz doğrultusunu kurulmakta ve maksimum performans hedef alınmaktadır.

Copyright© Korbil. Tüm Hakları Saklıdır.